לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.
להזמנות: 072-3945218

בשרי
כריכים לחמים
פירות וירקות
טבעוני
גבינות וחלבי
קינוחים

אילו עוד חידושים ניתן למצוא בתחום הקינוחים והאוכל? ובכן התשובה נמצאת ממש פה. כיום תכנון וביצוע אירועים אינו מתחיל רק בבחירת השמלה, החליפה, או האיפור, אלא גם בתחום המזון והקינוחים. הרי אנו רוצים שהאירוע שלנו יהיה מהנה, מרגש, וכמובן מיוחד. ומה שעושה אותו מיוחד (חוץ מהבגדים, והתפאורה מסביב) נכון. זה האוכל והקינוחים. אבל וודאי אתם שואלים מה כבר יכולים לחדש בתחום האוכל?

מגשי פירות מעוצבים- אירוח ואירוע בריא
מגשי פירות מעוצבים- אירוח ואירוע בריא

מגשי פירות מעוצבים, הטרנד הבריא

ובכן יש חידושים והרבה. מגשי פירות מעוצבים שמעתם עליהם? ובכן מדובר בטרנד שאי אפשר לפספס אותו כמעט בכל אירוע ואפילו באירועי חברה לרגל השקת מוצר כזה או אחר, או חתונה מפוארת ויוקרתית. הדבר החם ביותר היום זה מגשי פירות מעוצבים. מדובר על סוגים מובחרים של פירות העונה , צבעוניים, מעוטרים שנחתכים בצורה מיוחדים ומונחים בעיצוב קפדני על המגש המיוחד שמשלים את האווירה.

מה כדאי לדעת כאשר מזמינים מגשי פירות מעוצבים?

כמו בכל הפקת אירוע , בין אם פרטי , עסקי ועוד . חשוב לתכנן היטב את אופי האירוע ולמה זה חשוב? קודם כל שיהיה יותר קל לבחור את התפריט המוגש למשתתפים. דבר נוסף וחשוב הוא באיזו עונה אותו אירוע יתרחש ומדוע? לצורך העניין אם מדובר בעונת הקיץ אז כמובן שיש מאכלים שהם יותר מתאימים לעונה הזו ויש מאכלים פחות מתאימים (הרי לא נגיש מרק חם בחודשי יולי אוגוסט) ולכן יש לבחור את המאכלים הנכונים והמתאימים לעונה בה האירוע יתקיים. מגשי פירות- תמיד אבל תמיד יהיו באופנה ואם כבר מדברים על אופנה אז היום בקלות אפשר למצוא פירות עסיסיים, טרופיים, ישראלים שיקשטו את שולחנות האירוע. כל עונה התברכה בפירות מיוחדים שמאפיינים רק אותה ולכן מומלץ לקחת את הרעיון הזה ולרוץ איתו הלאה ולשלב את האירוע יחד עם עיצוב מיוחד של מגשי פירות.

קח פרי ותהיה לי בריא- מגשי פירות מעוצבים

מגשי אירוח פירותיים, זה בריא.. גם מי שלא אוכל פירות כל שלוש שעות יכול בקלות להתחבר לרעיון, והוא? מגשי פירות מעוצבים, זה לא סוד שצבעים, חידושים והפתעות מגרים את החושים וגורמים לנו לפחות להסתכל לכיוון, כך גם לגבי פירות – גם אם אתם לא מושבעי פירות אתם וודאי אוהבים פרי אחד או שניים שפשוט גורמים לכם לעצור וליהנות מאותו רגע בזה שאתם אוכלים אותם. ודרך אגב פירות הם הסוכר הטבעי הבטוח ביותר – כמובן הכל במידה ובלי להפריז יותר מידי. אבל אם כבר מתוקים אז מגשי פירות מעוצבים. ולמה דווקא מעוצבים? בכל זאת מדובר על אירוע עם משתתפים, אורחים, חברים ומשפחה שאתם רוצים לארח אותם בכבוד, בהנאה ובשמחה. ולכן עיצוב שולחנות האירוע עם מגשי פירות מעוצבים יכולים להפוך אירוע לחגיגה שלימה אז למה לא לנסות? הצבעים, הריחות, והמתיקות שנשפכת מהם – אי אפשר לעמוד אדישים ולא לטעום.

בשביל מגשי פירות מעוצבים צריכים למצוא את המעצבים המתאימים.

עיצוב מגשי פירות זה לא דבר של מה בכך, חשוב מאד לדעת לבחור בקפידה את הפרי הנכון, הצבע שלו, לדעת לחתוך אותו בצורה מדויקת שגם כאשר חותכים אותו רואים את הייחודיות שלו, ולבסוף כיצד להניח אותו על המגש ולשלב אותו יחד עם יתר הפירות. מדובר בעבודת עיצוב לכל דבר וחשוב לבחור את הטובים ביותר.