מגשים לאירועים

מגשים לאירועים עסקים, פרטיים ומשפחתיים

אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחת אירוע בין אם מדובר על אירוע גדול או אירוע קטן נושא האוכל הוא תופס מקום נכבד. הסעדת האורחים היא ההחלטה מבין רבות שתביא להצלחה אמיתית של האירוע, ובשביל שזה יקרה חשוב מאד לבחור בחברת קייטרניג בעלת ניסיון והתמחות בסגנון האוכל הנבחר אם מדובר על אוכל טבעוני, בשרי או חלבי חשוב מאד לפנות למקומות שבהם התשובה הנחרצת היא מיומנות , מקצועיות ויעילות.

מגשי אירוח לאירועים
מגשי אירוח לאירועים

הטרנד הלוהט של הקיץ- מגשים לאירועים

אירועי הקיץ כבר נסגרים במהירות ואם אתם מתכננים אירוע לקיץ כדאי מאד שגם חברת קייטרינג תסגרו בהקדם כדי שבאמת האירוע שלהם יהיה מושלם. כיום אחד הטרנדים הפופולאריים ביותר באירועים זה מגשים לאירועים, על מגש מעוצב מונחים המאכלים וכל אורח יכול לקחת מספר מאכלים בו זמנית. המחבר הוא גדול והעיצוב מרהיב. מלבד הנוחות והיעילות גם האירוע לובש חג ומקבל אווירה מיוחדת ומרגשת לא פחות.

אך לא רק מאכלים ניתן למצוא במגשי אירוח לאירועים אלא גם פירות מסודרים בצורה מעוצבת, וגם קינוחים שונים. הכל אפשר לשים על המגשים הללו וליהנות מאירוע נעים וטעים.

מגשים לאירועים- ברמה אחרת.

תחום האירועים קיבל תפנית משמעותית במהלך העשור האחרון ועם השנים אנו רואים פיתוחים מיוחדים של מאכלים אבל לא רק, גם אופן ההגשה כיום קצת השתנה , ובהרבה מקומות ואירועים ניתן להבחין במגשים מעוצבים שהופכים את האירוע לאקסקלוסיבי יותר ומעניין יותר. בהחלט מדובר על רמה אחרת של מאכלים במיוחד באירועים.

לא כל הנוצץ הוא זהב.

כדי שאירוע יהפוך לאחד כזה שידברו עליו זמן רב הוא לא צריך להיות נוצץ וזוהר , וצלחות האוכל לא חייבים להיות מזהב. פשוט מאד מגשים לאירועים יכולים להשתלב באופן טבעי באירועים שונים ולקבל משמעות אחרת. ישנו מגוון רחב של מגשים זה מתחיל בגודל שלהם, לאחר מכן בעיצוב שלהם וכמובן בבחירת הצבע, ובסופו של דבר מגיע למזון שמונח עליו, אבל לא סתם מונח אלא לכל מאכל יש המיקום והמקום שלו ובכך המגש הוא סוג של יצירת אומנות שאפשר לאכול אותה. גם כאשר מדובר “רק” במגשים לאירועים חשוב מאד לתכנן מראש ולדעת מה יכיל אותו מגש, כמובן שיש לציין כי חשוב גם להתאים את כמות המגשים לאורחים וליצור שפע זה משהו שיש להקפיד עליו, הרי אנחנו ממש לא רוצים שהאורחים שלנו יישארו חלילה רעבים לאחר האירוע.

הצעת מחיר בקליק

סמן הרצויים

קבל הצעה להזמנת מגשי אירוח

אנחנו מבטיחים לך שאצלנו תהנה מאוכל איכותי במחירים מנצחים!

מלא פרטי האירוע וקבל הצעת מחיר