לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.
להזמנות: 072-3945218

בשרי
כריכים לחמים
פירות וירקות
טבעוני
גבינות וחלבי
קינוחים

מגשי פירות ירושלים הם חגיגה של צבעים וטעמים. אנו מכינים את מגשי הפירות משלל פירות העונה, חתוכים בצורה אסתטית ומוכנים להגשה. מגשי הפירות הם תוספת נהדרת לקינוחים טעימים ואף מנה העומדת בפני עצמה, באירוחים קלים כגון ישיבות צוות. נשמח להתאים לכם מגשי פירות בכמות ובצורת ההגשה הנוחה לכם.

מהם מגשי פירות ירושלים

מגשי פירות ירושלים
הזמנת מגשי פירות ירושלים

מגשי פירות ירושלים הם מגשים שעליהם חתוכים פירות בצורות שונות. הם מתאימים למגוון אפשרויות:

  • אירועים בבית - מגשי הפירות הם בחירה טבעית עבור אירוע שנערך בבית ואשר מחפשים עבורו קינוח קליל ובריא. הם יכולים להיות מוגשים לבד או לצד עוגות עשירות.
  • ישיבות צוות - אנו מכינים מגשי פירות לישיבות צוות, שבהם מעוניינים להגיש אוכל בריא ולא כבד. הם פתרון מצוין וצבעוני לישיבות, לצד מגשי כריכונים בריאים.
  • ימי כיף וגיבוש - במסגרת ימי כיף וגיבוש משתתפים העובדים בשלל פעילויות גיבוש כגון טיולים רגליים, טיולי ג'יפים ועוד. כשהם מגיעים למקום הכינוס ממתין להם כיבוד מושקע וטעים. מגשי פירות הם הבחירה הטבעית לקינוח קליל וטעים בחיק הטבע.

סוגים של מגשי פירות

אפשר להזמין מגשי פירות ירושלים בצורות שונות. ראשית, אפשר להזמין כמה מגשים שבכל אחד מהם יש אותו פרי. בדרך זו מתקבל שולחן מרהיב ובו מגשים שונים ועליהם חתוכים אבטיח שלם, קוביות פירות, מגשי ענבים עסיסיים ועוד. זוהי בחירה טובה אם מחפשים כמות גדולה של מגשי פירות באירוע גדול. שנית, אפשר להזמין כמה מגשים מגוונים, שעל כל אחד מהם מניחים סוגים שונים של פירות. בדרך זו מתקבלים מגשים ססגוניים בצבעים ובטקסטורות שונות.

הזמנה של מגשי פירות ירושלים חוסכת לכם זמן רב. כמעט כולם אוהבים פירות, אולם הכנת הפרי לאכילה גוזלת זמן. הקילוף, החיתוך, ההנחה על המגשים - כאשר מתארגנים לקראת אירוע, הכנת הפירות היא אחד האלמנטים המייגעים ביותר. משום כך הזמנה מראש של מגשי פירות היא פתרון נהדר שמסייע לכל מי שמארגן אירוע. גם אם אתם דואגים לכל הכיבוד מהמנות הראשונות ועד לאחרונות, הרי שתוכלו להזמין מגשי פירות בלבד, וכך לחסוך מעצמכם את הקילוף והחיתוך.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על אפשרויות הזמנה של מגשי פירות ירושלים. אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו או להשאיר את הפרטים שלכם באתר. אנו כבר נחזור אליכם עם מגוון הצעות לפי הצרכים והתקציב שלכם.