מחירון קייטרינג

מחירון קייטרינג מושפע מהרבה גורמים. סוג הבשר, כמות הבשר, האם הקייטרינג כולל תוספות, האם באים לקחת את האוכל המוכן או צריך שיביאו אותו למקום האירוע ועוד. אנו יכולים לתאם עבורכם את הקייטרינג לפי התקציב שלכם ולפי סוג האירוע שלכם. יש לנו ניסיון רב בתיאום ובאירגון הכיבוד למגוון אירועים ונשמח לעמוד לרשותכם כדי לסייע. 

מחירון קייטרינג

מחירון קייטרינג
מחירון קייטרינג לאירועים

מחירון קייטרינג מושפע מההיבטים הבאים:

  • סוג הבשר – בשר בקר הוא היקר ביותר, אולם הקהל הישראלי מאוד אוהב עמדת גריל שיש בה בשר בקר. עם זאת, אם המחיר הוא השיקול, אפשר לדאוג לעמדות בשר נפלאות הכוללות שיפודים, נקניקיות ועוד.
  • תוספות – כמובן שאם מזמינים רק את המנות הבשריות המחיר יהיה פחות מאשר קייטרינג מלא.  כדי להוזיל את ההזמנה יש אפשרות לדאוג לכל התוספות בעצמכם, כגון מנות ראשונות, סלטים, תוספות חמות ואף קינוחים. בדרך זו אין צורך להתפשר על הבשר והמחיר יהיה נוח והוגן.
  • הגעה – אפשר לתאם הכנה של האוכל מראש ואתם מגיעים לקחת אותו. ניתן לתאם הנחה של המזון בתוך קעריות ואף בתוך מגשים. מגשי אוכל הם להיט של ממש ומשמשים סוגים רבים של אירועים. רבים גילו כי האופציה הזו מוזילה משמעותית את מחיר הקייטרינג ונהנים להזמין שוב ושוב מגשי קייטרינג לאירועים.

הזמנת מגשי קייטרינג

הזמנה של מגשי קייטרינג פעמים רבות היא הפתרון המושלם לאנשים המחפשים כיבוד, אך מעוניינים במחיר נוח. אנו מנוסים בהתאמת המגשים לסוג האירוע ומרכיבים את המגשים בהתאם. נוכל לתאם עבורכם מגשים וגם קייטרינג מלא לאירועים שונים. החל מאירועים הנערכים בבית, כגון בר מצווה, ברית, ימי נישואין ועוד. נגיע אף לחיק הטבע לפנק צוות עובדים שנמצאים ממש בעיצומו של יום כיף. מעסיקים רבים גילו כי עובדים שמגיעים במשך היום למקום התכנסות ובו ממתין לכם כיבוד טעים, זוכרים למשך שנים את יום הכיף.

אנו בעלי ניסיון בהכנת הכיבוד לימי עיון לעובדים וימי השתלמויות. אלה נערכים או במקום העבודה עצמו או באולם כנסים. נגיע עד אליכם עם מגשי האוכל המוכן ואתם מחליטים כיצד להגישו. האם להניח את המגשים על מזנון וכל אחד נוטל כרצונו או שמדובר על הגשה לשולחנות.

נשמח לסייע לכם להבין את כל הפרטים הכלולים בנושא מחירון קייטרינג. אנא התקשרו ונחזור אליכם כדי להסביר על קייטרינג שמתאים לתקציב ולאירוע שלכם.

הצעת מחיר בקליק

סמן הרצויים

קבל הצעה להזמנת מגשי אירוח

אנחנו מבטיחים לך שאצלנו תהנה מאוכל איכותי במחירים מנצחים!

מלא פרטי האירוע וקבל הצעת מחיר