קייטרינג בטבע

מלא מעט בחינות, אירוע המתקיים תחת כיפת השמיים נמצא ביופי של נקודת פתיחה. אפשר להרכיב עבורו "תפאורה" מהחלומות, ליצור אווירה נעימה ואף לחרוג מהנוסחאות המקובלות של אירועים בישראל – נוסחאות שעלולות לפגוע בייחודיות של האירוע. כל אלה מביאים לכך שהפופולאריות של אירועים בטבע נמצאת בכיוון אחד בשנים האחרונות בישראל, והוא כלפי מעלה.

קייטרינג מגשי אירוח, הפתרון המשולם לאירועים בטבע
קייטרינג מגשי אירוח, הפתרון המשולם לאירועים בטבע

כאשר מעוניינים לערוך אירוע בטבע למשל קייטרינג גריל על האש באזור הים, צריך לקחת בחשבון שהארגון שלו אינו פשוט ולרוב גם מורכב פי כמה מאשר אירוע הנערך במקום סגור, המורגל יותר לקיום אירועים. כאשר בוחרים חברת קייטרינג מהשורה הראשונה, עם זאת, אפשר לסמן "וי" גדול מאד מבחינה קולינרית. הנה כמה דגשים שצריך לקחת בחשבון ביחס לחברות שמספקות את השירותים החיוניים האלה.

נקודת המוצא: לא כל חברת קייטרינג פועלת בטבע

בישראל יש היצע מרשים של חברות קייטרינג, אך חשוב להדגיש: אין זה מובן מאליו כלל שחברת קייטרינג נתונה תעניק את שירותיה גם בחיק הטבע. הסיבה לכך היא שקיום האירוע, מבחינתה, מצריך תשתיות שלא תמיד יהיו לאנשי החברה: ציוד מיוחד להכנת אוכל בהיעדר מטבח מסודר, חיבור לתשתיות החשמל וכן הלאה. לכן, כבר כאשר פונים לחברה בפעם הראשונה צריך לספר לאנשיה בדיוק היכן עתיד להיערך האירוע, ורצוי גם לציין מהן התשתיות הקיימות בו. יש הבדל בין עריכת אירוע על חוף הים לבין עריכת אירוע בלב יער או על קצה הר, ולא קשה להבין מדוע.

נקודה מרכזית נוספת היא זו הכלכלית. פעם, כשעריכת אירוע בטבע הייתה נדירה, המחיר עבור קייטרינג לאירוע (אם התאפשר בכלל) היה גבוה בעשרות מונים ביחס לשירותים מקבילים הניתנים לאירוע באולם אירועים סגור, למשל. אלא שמאז נערכו המון אירועים בסביבה החיצונית של ישראל והתמונה השתנתה לחלוטין. כיום, יש חברות רבות שמציעות שירותי קייטרינג בטבע במחיר סביר, תוך הקפדה על איכות גבוהה.

ארוע בטבע, המיקום כן קובע

כאשר בוחרים חברה המציעה שירותי קייטרינג בטבע, צריך לקחת בחשבון שיש בישראל מגוון רחב מאד של אתרי טבע בהם ניתן לערוך אירועים. לכן, חשוב לבדוק מהו אזור הפעילות של החברה: יש אמנם חברות הפועלות בכל רחבי הארץ (בעיקר החברות הגדולות יותר), אך מספר גדול יותר של חברות מציעות את שירותיהן רק באזור מוגדר. בנוסף לכך, כאשר בוחרים בחברה שיכולה להגיע למקום מסוים אך אינה פועלת בו באופן קבוע, ייתכן שהמחיר שהיא תגבה על שירותיה יהיה גבוה יותר – בצדק גמור מבחינתה.

מכיוון שזמינותה של חברת הקייטרינג בתאריך נקוב אינה מובנת מאליה (בדומה לספקים אחרים לאירועים), מומלץ ליצור איתה קשר מוקדם ככל האפשר, אפילו שבועות או חודשים לפני מועד האירוע. בדרך זו אפשר להגדיל את הסיכויים שאנשי החברה יהיו זמינים ואפילו לקבל הצעות מחיר משתלמות. בדומה לאירועים אחרים, חשוב לתאם עם החברה את כל היבטי האירוע, עד רמת המנה הספציפית שתוגש בשלב מסוים באירוע, וכן את השירותים המשלימים: הגשת האוכל, לדוגמא.

הצעת מחיר בקליק

סמן הרצויים

קבל הצעה להזמנת מגשי אירוח

אנחנו מבטיחים לך שאצלנו תהנה מאוכל איכותי במחירים מנצחים!

מלא פרטי האירוע וקבל הצעת מחיר