קייטרינג חלבי

ארגון אירוע זו מטלה שגוזלת הרבה זמן ויש להיערך לקראתה. צריך למצוא מקום, להזמין את האנשים, לחשוב על התוכנית ובמהלך האירוע להיות עם האורחים. רבים גילו את האפשרות הנוחה להזמין את הקייטרינג, זאת כדי שלא יצטרכו לטרוח לפני ובמהלך האירוע. הזמנה של קייטרינג חלבי היא פתרון מתאים לאירוחים שבהם לא מעוניינים במנות עיקריות בשריות. אנו מציעים שלל מגשי אירוח חלביים עם אינספור אפשרויות כיבוד צבעוניות וטעימות לחיך. 

אירוח חלבי יכול להיות מנת ארוחה משביעה ויכול להיות גם קינוח המשמש כמנת סיום או מנת ליווי לאירוע שאינו דורש ארוחה כבדה. חברת קינוחים זה אנחנו מייצרת קינוחים בהתאמה אישית ובהתם לסוג האירוע.

קייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי
קייטרינג חלבי אפשרויות

קייטרינג חלבי הוא אחד מסוגי הקייטרינג המגוון והטעים ביותר שיש. זאת משום שהוא מבוסס על חומרי גלם טריים ובריאים. אנו מציעים מגוון מגשי אירוח חלביים ומתאימים אותם לסוג האירוח ולטעם שלכם:

  • מגשי גבינות – מגשי גבינות טעימות המוגשים לצד לחם טרי וטעים. אפשר לשלב עם מגשים אלה פירות העונה חתוכים בשלל צורות הגשה.
  • מגשי קינוחים ופירות – גם אם אתם דואגים למנות העיקריות, תוכלו להזמין מגשים שכוללים קינוחים חלביים ופירות וליהנות ממנה אחרונה מושקעת וחגיגית.
  • סנדביצ'ים – קייטרינג חלבי כולל גם סנדביצ'ים המוגשים בצורה נוחה לנטילה מתוך מגשים נוחים. אנו נוכל להתאים את מילוי הסנדביצ'ונים לטעמכם.
  • קייטרינג חלבי מלא – כמובן שרבים בוחרים באופציה הנוחה להזמין את כל הקייטרינג מתחילתו ועד לסופו. אופציה זו כוללת מנות ראשונות, מנות עיקריות כפשטידות ומגשי גבינות, סלטים טעימים וגם קינוחים.

אתם מחליטים מה מתאים לכם ואנו נרכיב את תמהיל הכיבוד לפי מה שנקבע מראש.

מתי אפשר להזמין קייטרינג חלבי?

אפשר להזמין קייטרינג חלבי במגוון הזדמנויות: אירוע שבו מוזמנים אנשים שומרי כשרות ואינכם רוצים להגיש עקב כך מנות בשריות, אירועים שבהם משתתפים אנשים צמחוניים, ישיבות בעבודה שבהם אין צורך בקייטרינג מלא וכבד אלא בכיבוד קל ומשביע ועוד.

אפשר להזמין את הקייטרינג בצורות הגשה שונות. מגשים שבהם מונח הכיבוד מוכן לנטילה מתוך מזנון מרכזי ואף מנות שאפשר להגיש לצלחות האורחים, במידה וההגשה היא על ידי מלצרים. הניסיון מלמד כי קייטרינג חלבי מבוקש יותר ויותר, משום שמדובר באוכל בריא וטעים ומגוון מאוד, החל מירקות, פשטידות, גבינות, סלטים חמים וקרים, מנות אחרונות טעימות, מגשי פירות חתוכים ועוד.

נשמח להתאים לכם את הקייטרינג המתאים לכם לפי סוג האירוע, מספר האורחים והתקציב שברשותכם. אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו או להשאיר פרטים באתר, וניצור אתכם קשר למידע נוסף.

הצעת מחיר בקליק

סמן הרצויים

קבל הצעה להזמנת מגשי אירוח

אנחנו מבטיחים לך שאצלנו תהנה מאוכל איכותי במחירים מנצחים!

מלא פרטי האירוע וקבל הצעת מחיר